Uprawa warzyw nigdy nie była taka prosta!

Chcesz być dumny ze swoich warzyw?

Podobnie jak większość ogrodników, prawdopodobnie lubisz dzielić się z rodziną i przyjaciółmi niesamowitymi warzywami, które Ty wyhodowałeś. Rzeczywiście, co też za satysfakcja mieć ogród pełen warzyw, o które się dbało, czasem przez wiele miesięcy! Ich smak jest wyjątkowy i są one bardzo zdrowe. Od szybko rosnących sałatek po pyszne truskawki lub nawet dłużej rosnące pomidory, możliwości są nieskończone.

Weź udział w naszym konkursie!

Chcesz wziąć udział w naszym konkursie? To proste! Wystarczy w komentarzu na naszym Facebooku zamieścić odpowiedź na pytanie: Jakie jest Twoje ulubione warzywo w ogrodzie i dlaczego? A najbardziej kreatywne odpowiedzi zostaną nagrodzone!

FB: Seezon Polska

Uprawa warzyw wpływa na Twoje zdrowie!

Poprzez uprawę własnego ogródka warzywnego nie tylko uzyskasz pyszne warzywa ale również możesz poprawić tym swoje samopoczucie! Uprawa roślin może okazać się terapeutyczna, dzięki czemu wpłynie pozytywnie na Twoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Natura ma wielki wpływ na nasze zdrowie a poprzez uprawę ogródka masz z nią ciągłą styczność. Jeśli zmagasz się z ciągłym stresem to uprawa ogródka warzywnego może być świetnym sposobem na wzięcie oddechu.

Nasza misja

Misją SEEZON jest wspieranie i inspirowanie Ciebie przez cały rok w tworzeniu miejsca pełnego Życia we wszystkich jego formach. Przez cały SEEZON będziemy dzielić się wskazówkami, doświadczeniami i dawać Ci właściwe rozwiązania Twoich problemów poprzez porady i produkty.

Dołącz do naszej społeczności

Homegrown carrots

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.