Nowe regulacje dotyczące ŚOR – zmiany wchodzące w życie w 2024

Coraz więcej środków traci rejestrację a zbliżające się zmiany w zakresie zrównoważonego stosowania środków ochrony roślin (SUR) mogą całkowicie zmienić rynek produktów konsumenckich. Jakie zmiany wejdą od 2024 roku, które produkty będą jeszcze w sprzedaży, a z którymi trzeba się pożegnać?

Czy Sanium z flupyradifuronem zostanie jedynym środkiem układowym dla konsumentów?

Szkolenie poprowadzi specjalista w zakresie rejestracji Andrzej Zieliński, który zajmuje się produktami na rynkach europejskich, śledzi sytuację i analizuje potencjalne ryzyka, a o Sanium opowie Joanna Zapęcka, Product Manager odpowiedzialna za działania marketingowe, reklamę i edukację.

Dostępne terminy:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.