Fungicydy – jak radzić sobie z chorobami grzybowymi z ograniczonym portfolio?

Czym różnią się produkty ze statusem środka ochrony roślin od produktów naturalnych, działających mechanicznie, albo substancji podstawowych. Czy siła działania zależy od rodzaju substancji czynnej i dlaczego ważne jest naprzemienne stosowanie produktów? Co to jest oporność krzyżowa?

Szkolenie poprowadzi specjalista w zakresie rejestracji Andrzej Zieliński, który zajmuje się produktami na rynkach europejskich, śledzi sytuację i analizuje potencjalne ryzyka, a o Sanium opowie Joanna Zapęcka, Product Manager odpowiedzialna za działania marketingowe, reklamę i edukację.

Dostępne terminy:

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.