Protect Garden Natura

Marka PROTECT GARDEN pojawiła się w Polsce w 2018 roku z przekształcenia marki Bayer Garden. Zapewnia rozwiązania, które są nie tylko szybkie i efektywne w działaniu, ale także przyjazne środowisku. Dodatkowo dla naszych produktów, w trosce o planetę, wprowadzamy opakowania zawierające plastik z recyklingu.

Z logo PROTECT GARDEN NATURA można znaleźć naturalne rozwiązania do ochrony lub pielęgnacji ogrodu. W większości przypadków, jako jedyni na rynku zapewniamy unikalne rozwiązania niedostępne dla innych dostawców, a swoje preparaty produkujemy w najwyższych standardach jakości.

Naszą misją jest towarzyszenie konsumentom w ich ogrodniczej pasji, poprzez dostarczanie prostych ale kompletnych i unikalnych rozwiązań dla domu i ogrodu.  

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.